Minecraft’ta Her Şeyi Saatli Bomba Yapmak

Minecraft’ın tüm yapısına değiştiren bir mod yayınlandı. iGrantastic tarafından yapılan bu mod bir çok şeyi saatli bir bomba yapıyor fakat bu bombaları etkisiz hale getirmenin yolu yoktur.

Bağımsız bir yazılımcı, dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Minecraft için yeni bir mod yayınladı. Pek çok oyuncunun hoşuna giden ve gideceğine emin olduğumuz bu mod, oyundaki hemen her şeyi bir saatli bombaya dönüştürmektedir. Eğer Minecraft’ın basit bir inşa oyunundan öteye gidemediğini düşünüyorsanız ,ki bence yanılırsınız, bu modu kullanarak Minecraft dünyasını hayatta kalma mücadelesi haline getirebilirsiniz.

Planet Minecraft isimli internet sitesinde yayınlanan bu mod, oyun tutkunu ve yazılımcı olan iGrantastic tarafından geliştirildi. Oyundaki canavarları, hayvanları, eşyaları ve diğer bir çok şeyi saatli bomba haline getiren bu mod, o nesneye belirli bir seviyede yaklaştığınızda devreye girmektedir. Geri sayım süresinde saatli bombadan kurtulmak için yapmanız gereken 3 şey vardır bunlar; o nesneden uzaklaşmak, öldürmek veya envanterinize eklemektir. Aksi takdirde hayatta kalma imkanınız bulunmamaktadır.

Moda ait video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir